ALTIN AĞ FİLE

Yeni projenizin güvenliği için bizden teklif isteyin! Güvenlik filesi, güvenlik ağı, asansör boşluğu filesi, emniyet filesi, balkon filesi, dış cephe filesi, emniyet alan perdesi, balık ağları, bina güvenlik filesi, galeri boşluğu filesi, gölgeleme filesi, dolu koruma filesi, halı saha filesi, havuz filesi, hayvan yakalama filesi, evcil hayvan filesi kurulumlarını hızlıca yapalım.

Teklif Al! Bilgi AL!
okul-guvenlik-filesi
Okul Güvenlik Filesi

Okul Güvenlik Filesi

İlkokul, Ortaokul ve Liseler için okul güvenlik filesi düşmelere karşı ürettiğimiz en uygun fiyatlı ve en dayanıklı file türüdür. Kamu kurumları okullar için düşme testleri yapılmış, standartlara uygun, güvenle kullanabileceğiniz güvenlik sistemleridir. Okullar için ürettiğimiz file çeşitleri hakkında bizi hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.
 
Ürettiğimiz bu güvenlik filesi ortalama 700 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu değer filenin göz aralığı ve ip kalınlığına göre artmakta veya azalabilmektedir.
 
Polyamid ipten ürettiğimiz filelerimiz; nem ve sarkmaya dirençlidir. Böylelikle güvenlik filesi uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.
 
Altın Ağ Güvenlik filesi sistemleri güvenlik filesini öğrencilerin düşme ihtimaline karşı test etmiştir. Firmamızın profesyonel montaj ekibi tarafından okulunuza kolaylıkla kurulum sağlıyoruz.
 

Okul Güvenlik Filesi Fiyatları

Firmamızın ürettiği güvenlik filesi fiyatları kullanılan ip kalındığı ve ebatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Detaylı fiyat teklifi almak için (0545) 204 06 58 nolu telefonu arayabilirsiniz. Filelere özel indirim ve kampanyalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üstelik file çeşitleri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçiniz.

Okul Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven boşluklarına yatay veya dikey biçimde uygulanan filelerdir. Merdiven güvenlik filesi, okuldaki öğrencilerin merdiven boşluğuna düşmesini önler. Üstelik okullardaki merdivenler ve tehlike oluşturan boşluklarda güvenlik filesi kullanımı, MEB genelgesiyle zorunlu kılınmıştır. MEB Yönetmeliğine uygun ve sağlam güvenlik fileleri için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
 

Özellikle ilkokul ve ortaokullarda okul merdiven filesini istediğiniz farklı renkte üretebiliyoruz. Okulunuzun ana renkleri gibi farklı kombinasyonda renk seçimlerinizi güvenlik filesine uygulayabiliriz. Herhangi bir yangın durumunda Polyamid hammaddesi sayesinde fileler alev almamaktadır. Bu özelliğe sahip olan güvenlik filesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sonuç olarak okullarda, apartmanlarda, eğitim kurumlarında vs. çeşitli merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen filelerdir.

Merdiven Filesi

Merdiven filesi ve güvenlik ağı çeşitleri hakkında bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
https://altinag.com.tr/merdiven-filesi/

Güvenlik Filesi Nerede Satılır?

Sorunuzun cevabını tam da bulduğunuz mağazamızda bizleri +90 545 204 0658 numaralı telefon ile 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.
Ertuğrul Gazi Mah. M.Aksoy Sok. No:92/A Sincan/Ankara
Pazartesi - C.ertesi: 8:30-18:30
Copyright © Altın Ağ Güvenlik Filesi 2020 Tüm hakları Saklıdır. Tasarım BWT