ALTIN AĞ FİLE

Yeni projenizin güvenliği için bizden teklif isteyin! Güvenlik filesi, güvenlik ağı, asansör boşluğu filesi, emniyet filesi, balkon filesi, dış cephe filesi, emniyet alan perdesi, balık ağları, bina güvenlik filesi, galeri boşluğu filesi, gölgeleme filesi, dolu koruma filesi, halı saha filesi, havuz filesi, hayvan yakalama filesi, evcil hayvan filesi kurulumlarını hızlıca yapalım.

Teklif Al! Bilgi AL!
balkon-filesi
Balkon Filesi

Balkon Filesi

Yüksek katlı binalarda özellikle çocuklar ve evcil hayvanlar için tercih ettiği güvenlik ağı çeşididir.

Bu fileler, yüksek kattan düşme, sarkmaları engellemek amaçlı tasarlanıp ayrıca kuş koruma görevi de sağlamaktadır.

Balkon Filesi Fiyatları

File fiyatları, indirim ve kampanyalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. File çeşitleri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik Filesi

Güvenlik filesi ve güvenlik ağı çeşitleri hakkında bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. https://altinag.com.tr/guvenlik-filesi/

Balkon Filesi Montajı

Ürettiğimiz balkon filelerini profesyonel ekibimizle kurulumunu yapmaktayız. Üstelik diğer güvenlik filesi çeşitleri içinde satış ve kurulum işlemlerini yapmaktayız. Güvenlik Filesi Hizmetleri firmamız Altın Ağ Güvenlik Filesi Sistemleri tarafından satış ve montaj kurulumuda yapılarak teslim edilir.

İş güvenliği ekipmanlarımız yüksekte çalışma yönetmeliği ve TS EN 1263 standartları gözetilerek üretilmiştir. Bu ekipmanlar ile hem çalışanlarınızı hem de işinizi güvence altına alın, işinizi şansa bırakmayın!

Balkon Filesi Nasıl Takilir

Profesyonel ekibimiz balkona uygulanacak fileye, halatlar eşliğinde gerdirme işlemi yapılarak montajı yapılır. File önceden balkona özel ebatlarda hazırlanır. Balkonun küçük ve büyüklüğüne göre gerdirme aparatı ve çelik halatlarla güçlendirme yapılır. Balkonda emniyet için gerekli olan her noktaya güçlendirme yapılır.

Güvenlik filesi hizmeti veren firmamız Ankara ilimiz başta olmak üzere tüm Türkiye il ve ilçelerine satış kurulum yapmaktayız. Tüm güvenlik ağı file ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.  

Ebeveynlerin korkulu rüyası olan balkon boşluklarını ve pencere boşluklarını kapamak üzere kullanılmaktadır. Üstelik bu fileler, amaca yönelik kurulumla, estetikten taviz vermeden, hizmetinize sunulmaktadır.

Bu filenin bir diğer kullanım amacı ise evcil hayvanların yüksek katlardan düşmesini engellemektir. Özellikle kedi sahipleri balkon kenarlarında evcil hayvanlarının gezmesinden endişe duyarlar. Koruyucu önlem olarak balkonu tam kapatan balkon güvenlik filesi montajı öneriyoruz.

Bursa, izmir, kayseri, konya, adana,  antalya, diyarbakır, vs. illerimiz gibi tüm illere sınır tanımadan hizmet götürüyoruz.

Güvenlik Filesi Nerede Satılır?

Sorunuzun cevabını tam da bulduğunuz mağazamızda bizleri  +90 545 204 0658 numaralı telefon ile 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ertuğrul Gazi Mah. M.Aksoy Sok. No:92/A Sincan/Ankara
Pazartesi - C.ertesi: 8:30-18:30
Copyright © Altın Ağ Güvenlik Filesi 2020 Tüm hakları Saklıdır. Tasarım BWT